HOLANDIA

BUSY – POLSKA – HOLANDIA 

przewozy do niemiec busy do holandii

busy do Holandii busy do Niemiec

POMORSKIE i ZACHODNIOPOMORSKIE

województwo pomorskie
miasta i ich okolice, które obsługujemy każdego dnia:

Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Sopot, Lębork, MalborkPruszcz Gdański, Nowy Dwór GdańskiKościerzyna, Reda, Bytów, Ustka, Kartuzy, Puck, Miastko, Łeba, Kępice.

województwo zachodniopomorskie
miasta i ich okolice, które obsługujemy każdego dnia:

Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Police, Białogard, Gryfino, Goleniów, Nowogard, Gryfice, Świdwin, Darłowo, Sławno, Łobez, Trzebiatów, Kamień Pomorski, Połczyn Zdrój, Sianów, Karlino, Bobolice, Resko, Płoty, Maszewo, Polanów, Dziwnów, Golczewo, Tychowo, Gościno, Dobra, Biały Bór.

busy holandia

busy holandia

karta VIP

karta VIP

promocja HOLLDEN

promocja HOLLDEN

    

  W dzisiejszych czasach, przy ogromnej konkurencji na rynku przewozu osób główną zaletą jest bezpieczny i krótki czas podróży do Holandii. Działamy w tej dziedzinie już od 2011′, nasze busy do Holandii z pomorskiego i zachodniopomorskiego kursują codziennie. Naszym zadaniem jest obsługa tylko i wyłącznie dwóch w/w województw, tak więc niniejsza oferta jest kierowana do pasażerów, którzy szukają codzienne przewozy do Holandii z zachodniopomorskiego i pomorskiego regionu Polski. Nasi kierowcy, dzięki znakomitemu systemowi logistycznemu nie kursują po wielu regionach czy też województwach, koncentrują się jedynie na tym, aby podróż przebiegła w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy  naszych podróżnych, którzy szukają komfortowe busy do Holandii, aby zamówili u nas wyjazd czy też powrót do/z Holandii na trasie z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Oferta kierowana jest do osób, chcących podróżować z w/w województw do Holandii. Wystarczy zadzwonić pod wskazany numer telefonu lub wypełnić formularz zamówienia BUSA-ONLINE.

Oferujemy Państwu codzienne kursy – wyjazdy oraz powroty  z adresu pod adres w systemie „door to door”